Hakkımızda

Hakkımızda

Teşvikler.Net Danışmanlık, “Devlet Teşvik ve Hibeleri ile Vergi Danışmanlığı ve Vergi Davaları” başta olmak üzere yönetim danışmanlığı, finansal danışmanlık,  mali danışmanlık, ihale danışmanlığı ve sosyal güvenlik hizmetleri gibi şirketler için hayati öneme sahip çeşitli konularda danışmanlık hizmeti veren dinamik, çağın gereklerini yerine getiren yenilikçi bir Danışmanlık ekibidir.

Çözüm ortaklarının büyük kısmı, kamu kurumlarında denetim elemanı olarak görev yapmış olup alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Çeşitli unvanlar adı altında hem özel sektör hem de kamuda görev yapan ekibimiz,kazanmış olduğu bilgi birikimi ve dinamizmini piyasa tecrübesi ile birleştirerek;  müşterilerimizin faaliyetlerine uygun en hızlı ve rasyonel çözümleri bütüncül şekilde üretmektedir.

Küresel ölçekte gelişen, değişen ve yenilenen piyasa koşullarının ülkemize ve tek tek işletme yapılarına uyumunun önemini bilen Teşvikler.Net Danışmanlık, sorumluluklarının bilincinde müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmelerini ve sağlıklı yatırım kararları vermelerini hedeflemektedir.

Kamu sektörü, müteşebbisliği ön plana çıkarabilme adına sayısız teşvik ve desteği girişimcilere sunmakta olup bu alanda baş döndürücü hızda gelişmeler olmaktadır. Ekip olarak; yeni yatırım, kapasite geliştirme, teknoloji transferi ve sosyal sorumluluk projeleri için fon talep eden, proje ve fizibilite hazırlamak isteyen, devlet teşviklerinden, Avrupa Birliği ve uluslar arası desteklerden yararlanmak isteyen, KOBİ’ler ve sivil toplum kuruluşları en uygun finansal kaynaklara yönlendirilmekte ve fon talepleri projelendirilmektedir. Teşvik mevzuatının yanı sıra, vergi başta olmak üzere diğer alanlardaki gelişmeler ve yenilikler, bunların geçmişi ve varoluş amaçları da bilinerek müşteriler için akılcı rotalar belirlenmekte ve çözümler üretilmektedir.

Unvan Teşvikler.Net Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri  
Çalışan Sayısı 6  
Sunulan Hizmetler Teşvik Danışmanlığı, Vergi Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı, Finansal Danışmanlık, Yatırım Danışmanlığı, Gümrük Danışmanlığı, Muhasebe Danışmanlığı, İhale Danışmanlığı, Milli Emlak Danışmanlığı  
Adres  Next Level Plaza A Blok Kat:16/3 Kızılırmak Mh. Dumlupınar Bulvarı 06520 Çankaya/ANKARA  
Hizmet Sunulan Bölgeler Türkiye Geneli  
İletişim www.tesvikler.net 

info@tesvikler.net

0312 911 30 76

 
 
 

© Teşvikler.net